75% UKOŃCZONE...

ZOBACZ TERAZ FILM, DZIĘKI KTÓREMU (wpisz czego się pozbędą lub co osiągną)

Wpisz poniżej Twoje imię i adres e-mail, aby otrzymać dostęp do filmu

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się jak (wpisz tutaj, w czym pomogą Twoje informacje Twojemu potencjalnemu klientowi), oraz uzyskać dostęp do filmu. Twoja prywatność jest naszym priorytetem. Nie wysyłamy spamu. Poznaj jaka jest nasza Polityka Prywatności.

Close

Dla zapracowanych mężczyzn, którzy mają dość „cichych dni” i wiecznych awantur w domu…


„ZAKOŃCZ AWANTURY i CICHE DNI”

5 Nieoczywistych Błędów Popełnianych Przez Zapracowanych Mężczyzn, Powodujących Wieczne Fochy, Niezadowolenie
 i Pretensje Ich Partnerek, Które Kończą Się Burzliwymi Awanturami lub Wykańczającymi „Cichymi Dniami”

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, więc zarezerwuj Twoje miejsce JUŻ TERAZ!  

Jerzy Kostowski  

Pomagam zapracowanym mężczyznom, doświadczającym w domu wiecznych konfliktów, awantur i „cichych dni”, odzyskać zrozumienie           i wsparcie ich partnerek, dzięki czemu czując się doceniani, nabierają siły i wigoru, przez co zwiększają swoją produktywność oraz osiągane sukcesy zawodowe i osobiste.

UWAGA! Liczba miejsc na tym darmowym szkoleniu jest ograniczona. Miejsca szybko się zapełniają. Przestań więc zwlekać i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Zapisz się, aby regularnie otrzymywać informacje i skuteczne strategie, dzięki którym dowiesz się, jak unikać „wojny domowej”, oraz uzyskasz dostęp do webinaru. Twoja prywatność jest moim priorytetem. Nie wysyłam spamu. Poznaj jaka jest moja Polityka Prywatności.