Przypadkowa przerwa techniczna

Drogi Czytelniku
Wreszcie mam z powrotem swojego laptopa. Bardzo przepraszam za ponadtygodniowe milczenie, ale było ono spowodowane spaleniem płyty głównej i uszkodzeniem pamięci RAM. Jednocześnie wgrano mi nowego Windowsa, więc prawdopodobnie straciłem maile i wiele innych, cennych dla mnie danych. Nic to, bo w tym czasie miałem kilka przemyśleń, którymi się z Tobą zacznę dzielić od jutra.

Dziś muszę kończyć, bo za chwilę mam kolejną sesję w kursie Zarabiaj na Wiedzy u Wandy Loskot. Jeśli tego nie zrobiłeś, zapisz się jak najszybciej, bo z tego co wiem, Wanda wkrótce ten kurs powtórzy, a chętnych nie brakuje. Poznałem u niej wiele ciekawych spraw w Klubie Przedsiębiorcy. Nie przypuszczałem, że tyle fantastycznych treści przekaże nam jeszcze na kursie Zarabiaj na Wiedzy.

I Ty możesz stać się beneficjentem swojej wiedzy! Przecież jako przedstawiciel Pokolenia 50+ masz olbrzymie doświadczenie zawodowe i życiowe. Warto więc, abyś mógł poznać propozycje zawarte w tym kursie i nabył umiejętność wykorzystania swojego potencjału informacji. Czy coś Cię przed tym powstrzymuje?

Pozdrawiam optymistycznie
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *