Jak działa Kamil Cebulski?

Drogi Czytelniku
Na tak postawione pytanie odpowiedź jest tylko jedna. Niezwykle skutecznie!!!

Właśnie wróciłem z Białegostoku, gdzie w poniedziałek w II Liceum Ogólnokształcącym im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej (nazwa długa, ale przeczytałem ją na tablicy przed wejściem do budynku szkoły) mogłem zobaczyć w akcji Kamila Cebulskiego, który prowadził tam Alternatywne Lekcje Przedsiębiorczości.

Przy okazji również mnie udało się na nich parę słów powiedzieć. A potem wieczorem wziąłem udział w spotkaniu Creative Networking, czyli zobaczyłem, jak działa w praktyce Akademia Twórczego Sukcesu, której jestem jednym z założycieli.

Kamil przeprowadził osobiście już ponad 600 lekcji, ucząc młodzież z II i III klas szkół średnich w całej Polsce o tym, że warto już teraz myśleć o swojej przyszłości finansowej. Zwłaszcza że szkoła nie ma czasu i możliwości podać tak praktyczną wiedzę, o której mówi Kamil.

Oczywiście w ciągu kilkudziesięciu minut nie może on wyszkolić ucznia na młodego biznesmena. Chodzi jednak o to, aby każdy z tych młodych ludzi wiedział, że działając mądrze może zostać bogatą osobą. A wtedy ma o wiele większe możliwości oddziaływania na innych, choćby poprzez akcje charytatywne, fundacje, czy też znajomości!

No i jeszcze jedno, dzięki swoim działaniom Kamil odkrywa „młode talenty”. W Białymstoku jest nim Bartek Gawryluk – uczeń dopiero I klasy liceum. A mimo to potrafił zorganizować Kamilowi spotkania z uczniami przez 3 dni w 3 różnych szkołach. No i to on utworzył klub Creative Networking w tym mieście. Radzę zapamiętać to nazwisko, bo to człowiek, który osiągnie w życiu spektakularny sukces, czego mu serdecznie życzę.

A zaczął w ten sposób, że był w zeszłym roku na jednej z konferencji Myśleć Jak Milionerzy – innego sztandarowego dziecka Kamila. Usłyszane tam wskazówki zaczął wcielać w życie. Ty też tak możesz zacząć działać niezależnie od liczby lat, którą nosisz na karku.

Obserwując Kamila i przebywając z nim tyle godzin wiele się nauczyłem, jak trzeba rozmawiać z ludźmi, aby nas słuchali. Za to podziwiam m.in. Kamila, że umie on zaszczepić rozmówcom myśl o marzeniach.

PS. Dzisiaj Wanda Loskot przeprowadziła jedno z ostatnich zajęć kursu Zarabiaj na Wiedzy. Tak więc niedługo będzie nowa edycja.

Pozdrawiam optymistycznie
Jerzy
www.poznajswojetalenty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *